Contact

Wil je contact opnemen met Stichting Sport-Z? Kijk wie de contactpersoon is van jouw specifieke project of stuur een mail naar info@sport-z.org, dan zorgen wij dat jouw vraag bij de juiste persoon terecht komt!

Hester zwart

Projectcoördinator
h.zwart@sport-z.org
06 52 49 32 64

Maaike Leijsen

Communicatie adviseur
m.leijsen@sport-z.org
06 21 18 55 74

Jelle zuijdam

Projectcoördinator
j.zuijdam@sport-z.org
06 34 16 89 01

Nuray Diktas

Projectcoördinator
n.diktas@sport-z.org
06 48 51 72 50

Heleen van Cronenberg

Projectcoördinator
h.vancronenberg@sport-z.org
06 42 23 44 39

Kars Zoon

Projectcoördinator
k.zoon@sport-z.org
06 10 07 65 45

Ruben Nijhuis

Directeur Stichting Sport-Z
r.nijhuis@sport-z.org
06 11 04 21 89

Algemeen

Mail naar info@sport-z.org

Madeleine stoop

Teamleider
m.stoop@sport-z.org
06 11 14 97 28

Thomas Botman

Projectcoördinator
t.botman@sport-z.org
06 25 32 62 88

Jan beuckens

Projectcoördinator Alkmaar Ontmoet
j.beuckens@sport-z.org
06 24 12 74 12

Sander Kager

Projectcoördinator
s.kager@sport-z.org
06 38 32 67 68

Floor Wiemer

Projectcoördinator
f.wiemer@sport-z.org
06 38 32 42 47

Annieke Kaptein

Projectcoördinator
a.kaptein@sport-z.org
06 43 58 22 91

Lavinia Bijl

Maatschappelijk Sportregisseur
gemeente Bergen
l.bijl@sport-z.org
06 43 23 40 35